O NÁS

web07

V našem ÍČKU najdete:

bezpečný prostor nejen pro studenty. Nabízíme celou řadu služeb, počínaje poskytováním informací, podporou mládežnických projektů přes informační servis pro mladé lidi i pro neziskovky až po pronájem prostor pro mladé podnikatele a celou řadu dalších doplňkových služeb.

Najdete nás v budově vlakového nádraží v Třebíči (v prvním patře)
Zřizovatelem a provozovatelem Informačního centra pro mládež Třebíč je
Občanské sdružení KADET, z.s., Fr. Hrubína 753, Třebíč, IČ: 266 39 904

V našem ÍČKU se o vás postarají:

honzaJAN BURDA
Jsem šťastný, že si mi podařilo propojit práci a koníčka. Práce a aktivity pro děti a mládež mě naplňují bez ohledu na to jestli je dělám jako dobrovolník nebo jako zaměstnanec. Ícko je velkým koníčkem. Těším se na setkávání s lidmi, na semináře a workshopy…
No a co mě baví? Příroda Vysočiny je krásná. Chata na Chvojnici, kde není signál, je místem, kam jezdím moc rád. No a poslední dobou jsem hodně propadl golfu. Zabývám se také vzděláváním lidí v neziskovém sektoru a působím v několika neziskovkách – pochopitelně se to všechno točí kolem dětí a mládeže.

kaskovaTERKA KAŠKOVÁ
Je mi dvacet let a druhým rokem studuji na MU v Brně, obor psychologie. Jsem člověk, který chvíli neposedí. Ve volném čase ráda organizuji (či spoluorganizuji) zážitkové akce v přírodě i ve městě, pobytové i příměstské tábory či kroužky pro děti všemožných věkových kategorií. Ráda čtu, zdokonaluji se v cizích jazycích, sportuji a občas pomáhám jako lektor jógy.

 

jitka

JITKA NEVRZALOVÁ
Jsem maminka na mateřské dovolené a aktuálně je mým největším koníčkem syn. Je mi 26 let a bydlím v Třebíči. Ráda trávím čas se svojí rodinou a přáteli, přečtu si dobrou knihu, vzdělávám se, poslechnu starou rockovou muziku, navštěvuji ráda zajímavá místa v České republice, nadechnu se čerstvého horského vzduchu, miluju fotografování a plavání. Nejcennější čas je pro mě ten, který je stráven nad něčím, co má cenu a v ideálním případě i nad tím, co mě naplňuje. A moje životní motto? Až se k tobě otočí život zády, chytni ho za zadek! :-)

 

vendulaVENDULA NĚMCOVÁ
Jsem studentka posledního ročníku Katolického gymnázia a s ostatními studenty se ráda setkávám i ve volném čase na zážitkových akcích a táborech, které pomáhám organizovat pod studentským klubem Halahoj. Tělo si chodím protáhnout na lekce břišních tanců a jógu. Moje oblíbená barva je modrá, roční období zima a jsem na sladké :)

 

lena2LENKA PALÁNOVÁ
Největší náplní mého volného času je organizování akcí pro veřejnost a táborů pro děti a mládež. Mám ráda děti a ráda získávám nové zkušenosti v práci s mládeží. Je mi 20 let a žiji v Třebíči. Ráda si přečtu dobrou knížku, většinou jich čtu několik naráz, protože knížek není nikdy dost. Největším odreagováním pro mě je jakákoli kreativní činnost. Ráda maluji a tvořím. Mým největším snem je procestovat svět. Chtěla bych navštívit místa jako je Itálie, Anglie, Španělsko a Brazílie. Ačkoli si myslím, že jsem celkem introvert, tak mám ráda společnost lidí a baví mě nové lidi poznávat. Myslím, že v životě je důležité nebát se výzev a využít šancí, které nám život nabízí.

nikcaNIKOLA SOBOTKOVÁ
Je mi 20 let a v současné době pracuji na plný úvazek v íčku Třebíč. Považuji se za velmi společenského člověka, který se rád seznamuje s novými lidmi. Práce i íčku mi umožňuje organizovat různé projekty, přednášky a besedy, což je pro mě perfektní spojení mých zájmů a práce. Mým největším koníčkem je jednoznačně tanec, kterému se věnuji už čtrnáctým rokem. Také velmi ráda hraji na kytaru, poslouchám alternativní hudbu nebo vyrážím na túry do hor.

 

Lenik

LENKA VANÍČKOVÁ
V médiích a kultuře se pohybuji již víc než deset let. Tyto činnosti se staly nejprve mým koníčkem, poté studijní náplní a v posledních letech i profesí. Je mi 26 let a žiji ve Starči, nedaleko od Třebíče. Pracuji jak pro Íčko v Třebíči, tak pro další instituce, ve kterých mám na starosti propagaci, redaktorskou činnost atd. Náplní mého volného času je… No, popravdě moc volného času nemám. :-) Ale rozhodně se většina mých koníčků točí kolem muziky, přírody a hlavně mé rodiny. Nejlépe strávené chvíle si užiji doma ve Starči, obklopená svými nejbližšími a krásným lesem.

2 Comments:

  1. Ivana Veselá

    Dobrý den,

    omlouvám se, že ruším, ale zajímalo by mě, zda do svého týmu v současné době nehledáte posilu ? :-) Děkuji moc za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>